Târg de Crăciun

Se obişnuieşte ca în preajma Crăciunului (anul acesta pe 20 decembrie), elevii şcolii noastre să organizeze un târg la care participă în dublă ipostază, de vânzători şi cumpărători. S-au vândut „ca pâinea caldă“ jucării mai noi sau mai vechi, felicitări, ornamente de brad şi multe altele, toate la preţuri de super-ofertă (câţiva lei). Toate fondurile strânse au fost donate în scopuri caritabile. Iată câteva imagini de la acest eveniment:

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s