Câştigătorii proiectului „Cea mai verde şcoală“

Vineri, 26 mai, a avut loc evaluarea şcolilor participante în proiectul „Cea mai verde şcoală“. Au prezentat materiale 10 şcoli din oraşul nostru; proiecte foarte interesante în care s-au implicat mulţi factori pe o perioadă de 7 luni. Am avut emoţii mari în timp ce urmăream participanţii. Dar surpriza de a fi câştigătorii premiului al II-lea ne- a adus mari bucurii. N-a fost uşor. Am concurat cu şcoli puternice, cu o tradiţie bogată în acest domeniu. Câştigătoarea locului I este Şcoala „G.M.Cancicov“, iar a locului III, este Şcoala „Nicu Enea“.

Iată sinteza proiectului în imagini:
Scoala Nr 10 Bacau – Cea mai verde scoala, 2012

Şi două fotografii edificatoare:

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s