Un ghiocel de argint

Premiul I la Festivalul-concurs internaţional de muzică uşoară pentru copii şi tineret  „Ghiocelul de argint“ de la Bârlad, a fost câştigat, la categoria ei de vârstă, de eleva şcolii noastre, Roberta Iancu, (clasa I B) cu melodia „Mi-e tare dragă şcoala“. Felicitări micuţei soliste, părinţilor şi domnului Claudiu Filip de la Palatul Copiilor din Bacău, instructorul Robertei!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s