ANUNŢ IMPORTANT

Din cauza condiţiilor meteorologice nefavorabile (conform atenţionării meteorologice de cod galben) şi a învecinării cu judeţele sub avertizare cod portocaliu, miercuri 29.01.2014, se suspendă cursurile în toate unităţile de învăţământ preuniversitare din judeţul Bacău. Pentru joi, 30.01.2014, comunicările se vor face în cursul zilei de 29.01.2014.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s