Icoane pe sticlă

icoane pe sticlaÎn săptămâna „Şcoala altfel” elevele Bordian Arianna, Lepadatu Mara, Moise Bianca, Martin Mădălina, Mihalache Anamariade la clasa a VI-a A şi Ciubotaru Ioana de la clasa a VI-a B, sub îndrumarea doamnei profesoare Rusu Livia, au participat şi au primit premii la Concursul judeţean „ICOANA – REPREZENTAREA SACRULUI ÎN ARTA TRADIŢIONALĂ ŞI MODERNĂ”.
Felicitări!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s