Un gând despre „Joc secund, nr. 14

 1. Daniela

  Pana pe 15 Decembrie 2014 va puteti inscrie in competitia lansata de Sigur.Info cu ocazia Zilei Sigurantei pe Internet – „ Resurse digitale pentru viitor”. Tot ce trebuie sa faceti este sa formati echipe de maxim 3 persoane, coordonate de un parinte sau un profesor, si sa ne trimiteti o prezentare a unei resurse digitale pe care o folositi, vi se pare super tare si credeti ca ar merita sa fie promovata. Pentru mai multe detalii, accesati: http://www.sid2015.sigur.info
  In anii precedenti, echipele castigatoare au fost premiate de catre sponsorii evenimentului, copiii si cordonatorii acestora primind produse si servicii IT precum: Laptop, casti, telefoane, Mouse Wireless, tastaturi wireless, imprimante multifunctionale, rame foto digitale, Hub-uri USB, camere foto, webcam-uri, licente antivirus, Mp3-Playere, etc.
  Va asteptam cu drag sa va inscrieti pe http://www.sid2015.sigur.info
  De asemenea, ne bazam tare mult pe creativitatea voastra, astfel incat suntem curiosi sa auzim ce alte idei de promovare mai aveti.
  Va multumim.

  Răspunde

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s