Olimpiada de educație civică

Sâmbăta aceasta a avut loc olimpiada de educație civică pentru clasele a III-a și a IV-a. Faza locală, pe Centrul Metodic Nr. 5 a avut loc în școala noastră. Timp de 2 ore 12 echipaje s-au confruntat în a-și demonstra cunoștințele teoretice, literare și plastice pe un subiect legat de protecția socială a copiilor. Puteți afla punctajele descărcând documentul postat aici.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s