Mențiune națională la olimpiadă

Valoarea nu ține cont de vârstă!IMG_2985 (2)

După ce s-au clasat pe primul loc județean, echipajul de clasa a III-a, format din elevele Ioana Daria Cristea și Andreea Aaniței, îndrumate de doamna Ana Hodoroabă, au obținut mențiunea națională la olimpiada de educație civică. Rezultatul lor este excelent, având în vedere că s-au „luptat” pentru el cu elevi de clasa a IV-a, mult mai experimentați în domeniu. Mai multe detalii despre acest concurs găsiți aici.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s