Alte mulțumiri

De două săptămâni, școala noastră s-a „îmbogățit” cu un sistem intern de supraveghere, astfel încât, în interiorul școlii, pe fiecare etaj, copiii sunt supravegheați și monitorizați permanent. Nu puteam să realizăm acest lucru fără sprijinul și implicarea părinților elevilor școlii noastre. Așa că mulțumirile și recunoștința noastră se îndreaptă acum către câțiva oameni cu suflet mare, care au făcut ca acest lucru să devină posibil.

Mulțumim domnilor Răzvan Grudinschi, Iulian Chișcaru și Andrei Traian!!!

Cu recunoștință,

Director, prof. Iulia JICU

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s