ȘCOALA DE VARĂ 2016

Dragii noștri,

Școala de vară (O VARĂ DE 10!!!) de la Școala Gimnazială Nr. 10 Bacău vă așteaptă și în acest an, în perioada 4-29 iulie 2016.

Înscrierile se realizează la secretariatul școlii noastre, în perioada 9-23 iunie 2016, între orele 8 și 18.

Documente necesare: cerere-tip de la secretariatul școlii noastre și o copie după certificatul de naștere al copilului.

Număr de locuri: 100

Taxa de înscriere: 100 de lei (5 lei/zi). Fiecare copil plătește în avans, doar pentru perioada în care urmează să frecventeze cursurile școlii de vară.

Programul școlii de vară: de luni până vineri, de la 8 la 16.

Oferim posibilitatea servirii mesei de prânz, în regim  de catering (9 lei/zi – ciorbă, fel principal și desert).

Voluntarii trebuie să fi absolvit cel puțin clasa a VII-a, participarea lor la program fiind gratuită.

CONDIȚII:

1. Prioritate vor avea elevii Școlii Gimnaziale Nr. 10 Bacău (CEILALȚI  ELEVI FIIND ACCEPTAȚI, ÎN LIMITA LOCURILOR DISPONIBILE).
  2. Vârsta minimă a participanților va fi 7 ani.

VĂ AȘTEPTĂM CU DRAG!!!

VARA 2015: