Arhivele lunare: septembrie 2018

Festivitatea de început de an școlar

Festivitatea de început de an școlar va avea loc luni, 10 septembrie, de la ora 10, pe teren sau în sala, în funcție de vreme. Vor intra în școală (20) doar clasele pregătitoare.

Marți vom avea 2 ore educative (cu învățătorii și diriginții), de la 8 la 10, schimbul I și de la 10 la 12, schimbul II.

De miercuri programul va fi normal.

Vă dorim un an minunat !

Reclame

GRUPA MICĂ 2018-2019

GRUPA MICĂ A
An școlar 2018-2019

Prof. înv. preșc.: MĂTĂSARU LAVINIA, 0741209734
FOLTEA MARIA CRISTINA, 0741690585

1. BIBIRE T.V. NATALIA IOANA
2. BOTEZATU I. CEZARA
3. CAIA M. NICOLAS TEODOR
4. COȘTIUG M. RAREȘ ANDREI
5. DIACONU C. MARIA SOFIA
6. DINU O. CLAUDIU
7. FURTUNĂ A. ARIANA IOANA
8. HODOROABĂ ZIAN FLORIN
9. IFTODI R. ȘTEFAN
10. IȘTOC A. DACIAN
11. MAMAIȚ I. DAVID IONUȚ
12. NISTOR G. EDUARD VALENTIN
13. PUIU F. LEONARDO COSTIN
14. ROTARU F. IANIS ȘTEFAN
15. RUSU S. MAIA NICOLETA
16. SPULBER A. ELIZA MARIA
17. TANISLAV C. DAVID MIRCEA

ȘEDINȚĂ CU PĂRINȚII: MIERCURI, 5 SEPTEMBRIE 2018, ORA 16.00 (CLĂDIREA 3, PARTER)

***

GRUPA MICĂ B

Prof. înv. preșcolar Nastasă Nicoleta – 0746495931
Prof. înv. preșcolar Pascu Tudorița – 0744425486

1. AGOP SAMIRA MARIA
2. BREAHNĂ INGRID ȘTEFANIA
3. BUNDUC EDUARD ȘTEFAN
4. CIURCANU TEODORA
5. CRĂCIUN EDUARD ȘTEFAN
6. CRIHAN DARIA IOANA
7. CIUHAT DAVID
8. ENACHI ANASTASIA
9. HAIDĂU GEORGIA ANASTASIA
10. LAZĂR ȘTEFAN
11. MACADAN ANASTASIA
12. MARDAR MATEI GABRIEL
13. MOȘNEGUȚU DRAGOȘ ANDREI
14. NECULAU MARIA IOHANNA
15. PAȘCU ANASTASIA
16. PINTILIE COSMIN GABRIEL
17. RADU TUDOR IOAN
18. SIMON RAREȘ AUGUSTIN
19. SPIRIDON ALEXANDRU IOAN
20. STOICA TEODOR
21. TATARU SEBASTIAN ANDREI
22. VOROVENICI VICTOR GABRIEL

ȘEDINȚA CU PĂRINȚII, MIERCURI, 5.09.2018, ORA 16:00
CLĂDIREA I (etaj)

***

GRUPA MICĂ C

Educatoare:
Ambăruș Alexandra-Mădălina 0749506993
Țărucă Roxana-Maria 0771380126

1. ALBU M. LUCA-ANDREI
2. AVĂDĂNII F. DAVID-ȘTEFAN
3. CHILIANU C. RUXANDRA-IOANA
4. CHIRAZIC LUPU R. SANTINO
5. CHITIC I. PATRICK-ALEXANDRU
6. COZMA R. ALEXANDRU
7. DANCĂU E. MARIA-FRANCESCA
8. DUDU TEODORESCU I. AMALIA-IOANA
9. HERGHELEGIU MIRUNA
10. LĂCĂTUȘU S. DARIA
11. MARCU I. BOGDAN-ANDREI
12. MARIN D. MARIA
13. MORUZEA R. SOFIA
14. NICA EDUARD-IOAN
15. PÂNZARU G. ALEXIA-ȘTEFANA
16. RĂDUȚĂ I. MIHNEA-MARIAN
17. RĂSLOAGĂ R. ANDREI-COSMIN
18. ȘUFARU I. IOANA-MARIA

Ședință cu părinții miercuri, 5.09.2018, ora 16:00!
Clădirea 4 (parter)