Anunț concurs posturi vacante

Şcoala Gimnazială Nr. 10 Bacău, Str. Pictor Andreescu, nr.1, judeţul Bacău, anunţă organizarea concursului pentru ocuparea următoarelor posturi vacante:

1. Bucătar la Grădinița Nr. 21 Bacău – normă întreagă, perioadă nedeterminată, studii medii și de calificare în meseria de bucătar, experienţă în domeniu,fără vechime.
  2. Secretar la Școala Gimnazială Nr. 10 Bacău – normă întreagă, perioadă nedeterminată, studii medii sau superioare, experienţă în domeniu, 2 ani vechime;

Concursurile se vor organiza la sediul Şcolii Gimnaziale Nr.10 Bacău: proba scrisă, pe 26.03.2019, ora 14:00; proba practică, pe 27.03.2019, ora 13; interviul, pe  28.03.2019, ora 10:00.

Dosarele de înscriere se depun până pe 15.03.2019, ora 14, la secretariatul Școlii Gimnaziale Nr. 10 Bacău.

Contact: tel.0234583120/ e-mail scoala10bacau@yahoo.com

Director,

Prof. Iulia Jicu

2 gânduri despre „Anunț concurs posturi vacante

1. Ioana

Buna ziua, in ce consta proba practica pt postul de secretar? Cei 2 ani de vechime trebuie sa fie pe postul de secretar? Mulțumesc

Răspunde
    1. dvdluiza Autor post

Bună ziua. Proba practică va consta în lucrul la calculator folosind anumite programe. Vechimea trebuie să fie pe postul de secretar, ideal într-o școală.

Răspunde

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )