Clasele pregătitoare 2020 – 2021

Dragi părinți,

Repartizarea copiilor la clasele pregătitoare pentru anul școlar 2020-2021 s-a realizat ținând cont de prevederile în vigoare și de Procedura Operațională elaborată de ISJ Bacău, referitoare la constituirea formațiunilor de studiu în clasa pregătitoare a elevilor în unitățile de învățământ, pentru anul școlar 2020 – 2021 (cod PO-MNG-01), RESPECTÂND GRUPAREA ELEVILOR PE CRITERIUL ALFABETIC, ținând cont de principiile transparenței, egalității de șanse și echității și asigurând astfel colective de elevi echilibrate, atât numeric, cât și în ceea ce privește raportul fete-băieți .

Clasa pregătitoare 2020-2021

Vă mulțumim pentru că ați ales instituția noastră, le dorim copiilor experiențe de viață și de învățare grozave, vă asigurăm că vom reveni aici cu toate informațiile necesare etapelor imediat următoare și vă așteptăm cu drag și cu nerăbdarea de a ne cunoaște!

Director,

Prof. Iulia Jicu

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )