Anunț clasa pregătitoare

Dragi părinți,

în contextul actual, pentru siguranța dumneavoastră. suntem nevoiți să organizăm prima întâlnire cu cadrele didactice de la clasa pregătitoare in mai multe sesiuni, și anume:

1. Clasa pregătitoare A-prof. înv. primar Bârjoveanu Alina– vă așteaptă JOI, 03.09.2020 de la:
  • ora 17- părinții elevilor din prima jumătate de clasă (de la nr. 1 la nr. 13 inclusiv)
  • ora 18- părinții elevilor din a II-a jumătate de clasă ( de la nr. 14 la nr. 25).

2. Clasa pregătitoare B-prof. înv. primar Deju Aurelia– vă așteaptă MIERCURI, 02.09.2020 de la:

• ora 17- părinții fetelor
  • ora 18- părinții băieților

3. Clasa pregătitoare C-prof. înv. primar Vranciu Cristina vă așteaptă MIERCURI, 02.09.2020 de la:

• ora 16.30- părinții fetelor
  • ora 17.30- părinții băieților

4.Clasa pregătitoare D-prof. înv. primar Karpfen Ramona– vă așteaptă JOI, 03.09.2020 de la:

• ora 16.30- părinții elevilor din prima jumătate de clasă (de la nr. 1 la nr. 13 inclusiv)
  • ora 17.30- părinții elevilor din a II-a jumătate de clasă ( de la nr. 14 la nr. 25).

Vă rugăm sa vă prezentati la intrarea principală cu 10 minute mai devreme, pentru a îndeplini protocolul de igienă anti Covid și să purtați mască de protecție.

Vă așteptăm cu drag!

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )